UWAGA! - ABY LEGALNIE ODTWARZAĆ MUZYKĘ W MIEJSCU PROWADZONEJ DZIAŁALNOŚCI MUSISZ WYKUPIĆ LICENCJĘ RADIA PASJA |

Sklep internetowy

as

Licencja SMALL na 3 miesiące dla powierzchni od 31m2 do 100m2

32zł netto/miesiąc

 

cena łącznie: 118.08 PLN brutto

Muzyka w Radiu Pasja to nowe, niepowtarzalne utwory w wykonaniu artystów nie należących do OZZ. Oznacza to, że korzystanie z tej muzyki nie pociąga za sobą, żadnych opłat na rzecz ZAIKS, STOART czy jakiejkolwiek innej organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Z twórcami powyższych dzieł muzycznych posiadamy uregulowane kwestie prawne i finansowe na wykorzystywanie i udostępnianie praw do ich utworów. Wszystkim naszym abonentom radiowym zagwarantujemy licencje na legalne odtwarzanie muzyki z naszego radia.

Koszt licencji jest niewielki i zależy od cyklu płatności 3, 6 lub 12 miesięcy oraz od powierzchni tej części lokalu w której słuchane jest radio. Kwoty za wykupione licencje przekazywane są w całości na opłacenie autorów i wykonawców utworów muzycznych, dzięki czemu wszyscy wspieramy niezależnych twórców.

Program radiowy będzie emitowany 24 godziny na dobę. Wypełni go zróżnicowana i specjalnie dobrana  muzyka, ciekawe audycje, interesujący goście, konkursy, najnowsze informacje i co najważniejsze pogodni i fantastyczni prezenterzy radiowi.


Zakupując Licencję otrzymasz:

- Dostęp do sześciu kanałów muzycznych
- Licencję
- 2x Naklejka na lokal
- Druk wypowiedzenia umowy z agencjami Zaiks, Stoart, Spaw
- FakturęRADIA PASJA możesz słuchać na komputerze, tablecie i telefonie!


W przypadku wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszą firmą:

W sprawie licencji: tel: 535 960 690 (9:00 - 17:00) redakcja@radiopasja.pl
W sprawach technicznych: tel: (22) 858 26 95, (10:00 - 17:00) redakcja@hairtrendy.pl


Strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności [X]